OnlineDunyasi'na HoşGeldiniz
OnlineDunyasi

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

Üye olmak için tıklayın.

OnlineDunyasi'na HoşGeldinizHoşgeldiniz : Gençlik

AnasayfaTakvimGaleriSSSOyun SalonuZiyaretci DefteriMsn-Yahoo-Aim GirişGiriş yapKayıt Ol
OnlineDunyasi Arama Çubuğu
HerGün Saat 20:00 ile 22:00'da ChatBox'ta Sohbet Vardır.Gelen Herkeze +100 Rep Verilecektir.

Paylaş | 

Yetki Hakkında Bilgi..

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Peter Parker
Admin
Admin

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 165
<b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 248790
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 7
<b>Rep Derecesi</b> Rep Derecesi : 9

<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/12/09
<b>Nerden</b> Nerden : Nereye Gidiyoruz..:)
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Erkek

<b>Ruh Hali</b> Ruh Hali : 6
<b>Takım</b> Takım : 5
<b>Sanal Hayvan</b> Sanal Hayvan : 5
<b>...!!!Madalyalar!!!...</b> ...!!!Madalyalar!!!... : 5

Reklam :

MesajKonu: Yetki Hakkında Bilgi..   Ptsi Şub. 22, 2010 1:12 pm

Merhaba arkadaslar.

Konumuz yetkili olan arkadaslar icindir. Ben (Peter Parker) Savage Admin ile birlikte toplantı yaptıktan sonra kime yetki verilecek kimin yetkisi alınacak karar veriyorum. Şunu bilmelisiniz ki istemeyene zorla yetki vermiyoruz. Kafasına göre yetki isteyenede vermiyoruz. Savage admin ile belirli zamanlarda toplantı yapıp, kim modluğu hakediyor belirleyip ona göre ben yetkisini veriyorum. Ayrıca forum üzerinde cok calısan süper mod lara panel izini verilecek. Yani süper mod arkadasımız forum icinde offline gezebilecek. En fazla forumda aynı anda sadece 1 tane co admin, 3 tane süper mod olabilir. Forumda rahat durmayan üyeler ise (Savage_Team) ve Benim tarafımdan banlanacak. Forum sahiplerine saygısızlık yapan üyeler forumdan uzaklastırma alacak. Ben uygun gördüğüm kisilere zaten kendisi ile irtibata gecip yetki veriyorum. Ama forum üzerinde cok calısan ve yetkiye sahip olmayan kisiler bana neden ben hala olmadım beni de yap derlerse görmemezlikten geliyorum. Ayrıca lütfen bana özel mesaj göndermeyin asla cevap vermiyorum. Forumda hic bir yetkiliye küfür icerikli özel mesaj gönderilirse gönderen kisinin ciddi sekilde söylüyorum üyeliğini silerim. Forum kuralları disinda yanlis konular acan kisilerin konusu siliniyor emekleri bosa gidiyor. Yeni uyguladığımız sisteme göre su anda Mod Adayı rütbesinde yetki var. Mod adaylığını düzgün yapmayan üyeler alınıyor. Herhangi bir hata dolayısı ile yetkisi alınan kisiler forumda daha cok online olur ise yetkisini geri veriyoruz. Ama sunu bilinki gayret göstermeyen kisilere yetki vermiyorum. Emek denilen sey yapılmıs olması lazım. Emek ise en cok resimli anlatımlarda oluyor. Resimli anlatım yapmayi seven üyeleri mod yaparken bölümünü resimli anlatım olarak da veriyorum..

Zaman ayırıp okuduğunuz icin tesekkür ederim.
http://www.portableteam.forumclan.com

Yetki Hakkında Bilgi..
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Mısır Kraliçesi Nefertiti.
» Sims3 Hakkında Bilgiler
» Kaymaz Spor Hakkında Bilgiler
» Artık bir yetki alabilirmiyim?